Verrijdbare klaptafel Polva
-
Art.MDFTT1
-
Levertijd:4-6 weken
-
Meubelserie:
Verrijdbare klaptafel Polva
De klaptafel Polva is een praktische en flexibele oplossing voor gebruik als bureau of vergadertafel. Dankzij het inklapbare ontwerp bespaart u eenvoudig ruimte wanneer de tafel niet in gebruik is. De tafel is voorzien van zwenkwielen met rem, waardoor deze gemakkelijk te verplaatsen is en stabiel op zijn plek blijft staan.
Het melamine tafelblad heeft een vaste hoogte van 73,5 cm en is verkrijgbaar in diverse kleuren en afmetingen. Het onderstel is beschikbaar in wit of zwart en afgewerkt met standaard geborstelde aluminium tenen.
Afmetingen
- Hoogte: 73,5 cm
- 140 × 70 cm
- 160 × 80 cm
- 180 × 80 cm
Eigenschappen
- Horizontaal inklapbaar
- Verrijdbaar met zwenkwielen, voorzien van rem
- Bladdikte: 25 mm
Kleuren
Blad
Wit, Grijs, Walnoot, Kersen Havanna, Robson Eiken, Delano Eiken, Logan Eiken, Lindberg Eiken, Ahorn
Onderstel
Wit met geborstelde aluminium tenen
Zwart met geborstelde aluminium tenen
Goed om te weten
Deze tafel wordt geleverd zonder inserts. U dient het frame zelf met houtschroeven aan het blad te bevestigen.
| Hoogte | 74cm |
|---|---|
| Breedte | 140cm, 160cm, 180cm |
| Diepte | 70cm, 80cm |
| Dikte blad | 25mm |
| Kleur blad | Ahorn, Delano eiken, Grijs, Kersen havanna, Lindberg eiken, Logan eiken, Robson eiken, Walnoot, Wit |
| Kleur onderstel | Aluminium, Wit, Zwart |
| Materiaal blad | Melamine |
| Merk | OfficeCity |
| Garantie | 2 jaar |
| Verrijdbaar | Ja |
| Type product | Klaptafel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte Blad (mm) | 25 |