Bureaustoel Interstuhl Everyis1 EV117
-
Art.EV117
-
Levertijd:2-3 werkdagen
-
Meubelserie:
De Interstuhl New Every Comfort bureaustoel is een ergonomische bureaustoel met extra dikke zitting, hoge gestoffeerde rugleuning en uitgebreid instelcomfort. De stoel is ontworpen voor langdurig professioneel gebruik en combineert synchroontechniek met zitdiepteverstelling, verstelbare lendensteun en 4D-armleuningen.
Dankzij de synchroontechniek bewegen zitting en rugleuning op een natuurlijke manier met de gebruiker mee. De gewichtsregeling is in meerdere stappen instelbaar, zodat de tegendruk kan worden afgestemd op de gebruiker en de gewenste ondersteuning.
De hoge rugleuning is uitgevoerd in stof en voorzien van een verstelbare lendensteun. Samen met de zitdiepteverstelling helpt dit om de stoel goed af te stemmen op verschillende lichaamslengtes en werkhoudingen.
De 4D-armleuningen zijn verstelbaar in hoogte, breedte en diepte en kunnen daarnaast worden gedraaid. Hierdoor sluiten de armsteunen beter aan op de houding van de gebruiker tijdens lange werkdagen achter het bureau.
Functies
- Mechanisme: synchroontechniek
- Gewichtsregeling: in meerdere stappen instelbaar
- Zitdiepte: verstelbaar
- Lendensteun: verstelbaar
- Armleuningen: 4D verstelbaar in hoogte, breedte en diepte en draaibaar
Eigenschappen
- Extra dikke zitting voor langdurig zitcomfort
- Hoge gestoffeerde rugleuning
- Geschikt voor meer dan 8 uur gebruik per persoon per dag
- Draagkracht: 125 kg
- ARBO goedgekeurd
- Voldoet aan EN 1335
- GS certificaat voor geteste veiligheid
Goed om te weten: De Interstuhl New Every Comfort bureaustoel wordt volledig gemonteerd geleverd.
| Draagkracht | 125kg |
|---|---|
| Kleur | Zwart, Blauw, Geel, Grijs, Groen, Oranje, Paars, Rood, Roze |
| Minimale zithoogte | 41cm |
| Maximale zithoogte | 54,5cm |
| Zitbreedte | 49cm |
| Merk | Interstuhl |
| Garantie | 10 jaar |
| Soort rugleuning | Gestoffeerd |
| Armsteunen | 4D armsteunen |
| Lendensteun | Met lendensteun |
| Gewicht (kg) | 15.7 |