Bisley Draaideurkast Basic 1800
-
Art.E722A03
-
Levertijd:6-8 weken
-
Meubelserie:
Beschrijving
De Bisley draaideurkast Basic 1800 is een praktische en hoge opbergkast voor kantooromgevingen. De kast biedt veel archiefruimte en maakt efficiënt gebruik van de beschikbare vloeroppervlakte.
De kast is uitgevoerd in staal en beschikt over een volledig gelaste romp met krasbestendige afwerking. Dit zorgt voor een duurzame en stabiele constructie die geschikt is voor dagelijks gebruik.
De kast wordt geleverd met drie in hoogte verstelbare legborden, die per 25 mm gepositioneerd kunnen worden. Hierdoor is de indeling flexibel aan te passen voor het opbergen van ordners en andere documenten.
De draaideuren zijn voorzien van weggewerkte scharnieren, een geïntegreerd cilinderslot en een driepuntssluiting voor veilige opslag.
Afmetingen
- Hoogte: 180 cm
- Breedte: 91 cm
- Diepte: 40 cm
Eigenschappen
- Volledig gelaste stalen romp
- Krasbestendige structuurlak
- 3 legborden (per 25 mm verstelbaar)
- Flexibel in te delen voor archivering
- Draaideuren met weggewerkte scharnieren
- Handgreep met geïntegreerd cilinderslot
- Driepuntssluiting
- 5 jaar fabrieksgarantie
| Hoogte | 180cm |
|---|---|
| Breedte | 90cm |
| Diepte | 40cm |
| Draagkracht | 50kg per legbord |
| Kleur | Zwart, Krijtwit, Lichtgrijs, Zilver |
| Merk | Bisley |
| Garantie | 5 jaar |
| Type product | Draaideurkast |
| Aantal legborden | 3 legborden |
| Draagkracht per legbord (kg) | 50 |
| Materiaal | Staal |