Grote vergadertafel Ravi X-poot
-
Art.MDX321
-
Levertijd:6-8 weken
-
Meubelserie:
Beschrijving
Grote vergadertafel Ravi X-poot
De vergadertafel Ravi heeft een ovale vorm en unieke X-poten, waardoor de tafel een moderne en representatieve uitstraling krijgt. Dankzij de royale afmetingen is dit model uitermate geschikt voor grootschalige vergaderingen en conferenties. Het blad bestaat uit twee delen en de tafel is leverbaar in diverse kleuren en afmetingen om naadloos aan te sluiten bij de kantooromgeving.
Afmetingen
- Hoogte: 74 cm
- B320 × D120 cm
- B400 × D120 cm
- B480 × D120 cm
- B320 × D140 cm
- B400 × D140 cm
- B480 × D140 cm
Eigenschappen
- Ovale tafelvorm, geschikt voor vergaderingen en conferenties
- X-vormig onderstel van rechthoekig profiel 20 × 60 mm
- Systeempoten aan de binnenzijde gelast
- Metalen onderbalken van 45 × 45 mm profielen
- Poedergecoat frame
- Tafelblad in 2 delen
- Tafelblad 25 mm dik
- Blad afgewerkt met 2 mm ABS-kant met radius 3 mm
- Chroomgeplateerde voeten met stelmechanisme (+10 mm)
Kleuren
Blad
Wit, Licht Taupe, Napolitano Eiken, Amerikaans Eiken, Cherry Havana, Walnoot
Frame
Wit, Grijs, Antraciet, Zwart
| Hoogte | 74cm |
|---|---|
| Breedte | 320cm, 400cm, 480cm |
| Diepte | 100cm, 120cm, 140cm |
| Dikte blad | 25mm |
| Merk | OfficeCity |
| Garantie | 2 jaar |
| Type product | Vergadertafel |
| Dikte Blad (mm) | 25 |